AOC Q27G42XNE, 27" Fast VA WLED, 2560x1440@180Hz, 1ms GtG, 0.5ms MPRT, 300cd m/2, 5000:1, 80M:1 DCR, Адаптивна синхронизация, Fl
Q27G42XNE
240,00 лв.
с ДДС
27" (68,58 см)
- HDMI
- 2 hdmi
- Цвят
- Black
- Модел
- Монитор
- Други
- Adaptive sync, flickerfree, low blue light
- Резолюция
- 2560x1080
- Енергиен клас
- F
- Slope
- Тип на дисплея
- Антиотблясъци
- Честота на опресняване, Hz
- 180hz
- Dynamic contrast
- Display port
- Displayport
- Широкоекранен
- 16:9
- Тип синхронизация
- Адаптивна синхронизация
- Screen size, inch
- 27" (68,58 см)
- Вид на екрана
- Плосък
- Размери с поставка (ш, д, в), cm
- 61.3 x 19.7 x 44.9 cm
- Response time, ms
- 1 мс
- Ъгъл на видимост h/ v
- Яркост, cd/m2
- 300cd/m2
- Static contrast
- Консумация, kwh/1000h
- 21 kwh
- Технология
- Wled
- Vesa размер, мм
- 100 х 100 мм