Смарт телевизор 55U740NB Google Android TV
55U740NB
Последни бройки в наличност
357,40 лв.
с ДДС
- Тип пакет
- Box
- Външен цвят
- Черен
- Пакети в кашон
- 1
- Тегло на пакет - Бруто (кг)
- 15 кг
- Брой в пакет
- 1
- Критерии за валидност на гаранцията
- Сериен номер
- Гаранционни продукти - подлежащи на връщане
- Да
- Тегло на кашон - Бруто (кг)
- 15 кг
- Широчина на пакет (мм)
- 1345 мм
- Тегло на пакет - Нето (кг)
- 11 кг
- Гаранционни условия (месец)
- 24 мес.
- Височина на пакет (мм)
- 835 мм
- EAN код
- Дълбочина на пакета (мм)
- 125 мм
- Retail Packaging Net Weight Carton
- 3.4 кг
- Retail Packaging Net Weight Plastic
- 0.6 кг
- Тип захранване
- Захранващ модул
- Тип аудио изход
- Стерео
- Максимална резолюция
- 3840x2160
- Дължина на диагонала на екрана
- 55"
- Стандарт за цифрова телевизия
- Dvb-t2 dvb-c
- Максимална скорост на видео-опресняване
- 60 Hz
- Изходна мощност на канал
- 10 w
- Големина на използваната част от екрана
- 55"
- Големина на точката
- 0.3171 мм