Смарт телевизор 32F750NB Android TV 11
32F750NB
Изчерпана наличност
338,99 лв.
с ДДС
- Тип пакет
- Box
- Външен цвят
- Черен
- Пакети в кашон
- 1
- Тегло на пакет - Бруто (кг)
- 5.3 кг
- Брой в пакет
- 1
- Критерии за валидност на гаранцията
- Сериен номер
- Гаранционни продукти - подлежащи на връщане
- Да
- Тегло на кашон - Бруто (кг)
- 5.3 кг
- Широчина на пакет (мм)
- 800 мм
- Тегло на пакет - Нето (кг)
- 4.2 кг
- Гаранционни условия (месец)
- 24 мес.
- Височина на пакет (мм)
- 500 мм
- EAN код
- Дълбочина на пакета (мм)
- 100 мм
- Необходима операционна система
- Android
- Включени аксесоари
- Документация
- Retail Packaging Net Weight Carton
- 0.94 кг
- Retail Packaging Net Weight Plastic
- 0.17 кг
- Тип захранване
- Захранващ модул
- Тип аудио изход
- Стерео
- Максимална резолюция
- 1920x1080
- Дължина на диагонала на екрана
- 32"
- Стандарт за цифрова телевизия
- Dvb-t2 dvb-c
- Максимална скорост на видео-опресняване
- 60 Hz
- Изходна мощност на канал
- 8 w
- Големина на използваната част от екрана
- 32"
- Големина на точката
- 0.369 мм